W artykule na łamach bloga naszej Białostockiej Kancelarii Prawniczej chcielibyśmy poruszyć bardzo ważną kwestię – Czy w każdej firmie jest potrzebny prawnik?
Zdaniem nie tylko naszej Kancelarii każda firma znajdująca się w Białymstoku (i nie tylko) powinna mieć kontakt z specjalistą od prawa jakim jest Adwokat. Lecz dlaczego?

Kim jest prawnik w firmie?

Prawnik jest jest tylko od tego aby sprawdzić treści umów (oczywiście to też ważna kwestia). W tych czasach prawnik to też osoba, która uczestniczy w posiedzeniach zarządu, doradza rozwiązania i aktywnie uczestniczy w rozwoju firmy. Specjalista od prawa pozwoli na uniknięcie katastrofy wizerunkowej, która może nastąpić przez wypuszczenie na rynek usługi lub produktu, który może nie być w 100% zgodny z prawem. Dla każdej firmy ważne jest zatrzymanie zaufania swoich Klientów oraz Kontrahentów.

Dobrym przykładem, który obrazuje jak przydaje się Prawnik, który na stałe współpracuje z firmą (gdyż nie musimy zatrudniać Prawnika na etat – można współpracować z doświadczoną i zaufaną Kancelarią Adwokacką, jak nasza) to RODO. Pragniemy przypomnieć, że jak Państwo jeszcze nie prowadziliście w swojej firmie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych to trzeba to zrobić jak najszybciej, a jak zostało wprowadzone – dobrze to skonsultować z Prawnikiem czy zostało to zrobione w sposób poprawny i zgodny z prawem. Nasza Kancelaria prowadzi konsultacje oraz szkolenia z RODO.

Ludzie, którzy prowadzą firmie wiedzą co jest najdroższe. To czas. Stała współpraca z Kancelarią Adwokacką Adwokat Sylwia Tokarzewska-Cybulko to oszczędność czasu, a więc zarazem pieniędzy. Czy nie jest fantastyczną możliwością brak zmartwień w kwestiach prawnych w całej firmie? Dlatego dobrze jest oddać to w kwestię osób, które w tym się specjalizują i mają ogromne doświadczenia na każdym polu prawa i przepisów.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą Białostocką Kancelarią Prawniczą znajdującą się na ulicy Mickiewicza.