Nasza Kancelaria wspomaga przedsiębiorcom w Białymstoku poprzez prowadzenie negocjacji z kontrahentami.

Jedną z pierwszych form negocjacji było targowanie się.

W obecnych czasach negocjacje definiuje się jako “proces komunikowania się stron, gdy oczekują one, że porozumienie może zapewnić większe korzyści, niż działanie bez porozumienia”.

Negocjacje jest to trudny proces, który ma doprowadzić obie strony do podjęcia decyzji, które pozwalają na realizację postawionych celów.

Żeby owe cele osiągnąć czasami niezbędna jest profesjonalna pomoc prawna w Białymstoku.

Negocjacje z kontrahentami w Białymstoku z współpracą z prawnikiem pozwala na zabezpieczenie interesów stron oraz wypracowanie korzystnej koncepcji prawnej.

Czasami sytuacja wydaje się patowa, lecz po konsultacji z profesjonalną pomocą prawną w Białymstoku okazuje się, że negocjacje często kończą się ugodą pozasądową, którą także przygotujemy tak, aby uniknąć sporów interpretacyjnych przy wykonaniu owej. Dbamy o to, żeby umowa pozasądowa odpowiadała przepisom prawa.

Pomagamy stronom w Białymstoku odnaleźć wspólne stanowisko, które pozwoli na pozytywne zakończenie sporu bez procesu sądowego, który potrafi być długotrwały i kosztowny.

Do rozwoju firmy potrzebny jest czas. Poprowadzenie negocjacji z kontrahentami przy współpracy z naszą Kancelarią pozwala na oszczędność czasu, który białostoccy przedsiębiorcy mogą wykorzystać na rozwój firmy.

Proponujemy usługi negocjacji z kontrahentami w Białymstoku poprzez aktywny udział w procesie zawarcia umowy oraz poprzez działania mające na celu pozasądowe załatwienie sporu.