Gdy prowadzimy firmę to dosyć często jest nam potrzebna profesjonalna pomoc prawna. Czy dobrym pomysłem jest zwracać się do prawnika od sprawy do sprawy, którą chcemy skonsultować? Co w sytuacji gdy nasz zaufany prawnik jest w tej chwili obłożony innymi sprawami i nie ma czasu? Zapraszamy do lektury nowego artykułu na blogu Kancelarii Adwokackiej w Białymstoku, która prowadzona jest przez mecenas Sylwię Tokarzewską. Przedstawimy w nim sposób na oszczędność w obsłudze prawnej poprzez stałą współpracę. Zapraszamy do lektury.

Niższe koszty obsługi prawnej

W sytuacji stałej obsługi prawnej naszej firmy możemy liczyć na niższą ocenę takiej obsługi patrząc na to długofalowo. W sytuacji jednorazowych porad prawnych adwokat musi poznać kontekst sprawy i jest to dodatkowy czas. Także tworzenie pojedynczych dokumentów jest dłuższe niż stała obsługa gdzie profesjonalny adwokat zna sytuację firmy pod kątem prawnym i może działać sprawniej niż w innej sytuacji.

Odciążenie pozostałych pracowników dzięki stałej obsłudze prawnej

W sytuacji stałej obsługi prawnej firmy możemy liczyć na to, że współpraca Kancelarii z pracownikami firmy będzie przebiegać o wiele sprawniej niż w sytuacji każdorazowego przekazywania problemu lub potrzeby gdy jest taka potrzeba. Pozwala to na mniejsze zaangażowanie czasowe pracowników w tego typu działalność.

Stała obsługa prawna to brak błędów do dokumentach

Dzięki podjęciu stałej współpracy firmy z Kancelarią Adwokacką w Białymstoku możemy nie tylko zweryfikować już istniejące dokumenty w firmie pod kątem prawnym, ale także tworzyć dokumenty niezbędne w każdej firmie i możemy być pewni, że będą one bez błędów pod kątem przepisów. Każda firma potrzebuje szablonów umów, wniosków oraz regulaminów zakładu pracy.

Interpretacja przepisów przez Kancelarię Adwokacką

Chyba nie ma przedsiębiorcy, który przekonał się lub się przekona, że nieprawidłowa interpretacja przepisów może być niestety bardzo kosztowna. Stała obsługa prawna pozwoli nam na uniknięcie takich błędnych interpretacji. Jest to niewątpliwie oszczędność.

Reprezentowanie firmy przed organami administracyjnymi

Odpowiednie reprezentowanie firmy przed organami administracyjnymi jest częstym problemem właścicieli firm. Błędnie złożone wnioski czy opóźnione odpowiedzi na pisma to częste problemy, które można wyeliminować dzięki stałej obsłudze prawnej firmy przez profesjonalną Kancelarię Adwokacką.

Dziękujemy serdecznie za lekturę. Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy Państwu temat stałej obsługi prawnej firm przed Kancelarię Adwokacką. Zapraszamy serdecznie do podjęcia współpracy z naszą Białostocką Kancelarią, która cechuje się profesjonalizmem oraz doświadczeniem.