Ostatnio często słyszeliśmy pytanie – czym wyróżnia się dobry adwokat? Chcielibyśmy Państwu pomóc i przedstawić na co powinniśmy zwracać uwagę wybierając prawnika, z którym mamy nawiązać współpracę. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na blogu  Kancelarii Adwokackiej z Białegostoku, która prowadzona jest przez mecenas Sylwię Tokarzewską-Cybulko.

Tak jak wspomnieliśmy powyżej – pytanie o dobrego adwokata jest bardzo popularne. Jaka jednak jest na to pytanie odpowiedź? Prawnik, któremu możemy zaufać powinien cechować się dużym zaangażowaniem, zainteresowaniem prowadzoną sprawą i skupieniem na interesie Klienta. Dobry adwokat to jaki, który będzie dla nas pomocą, a nie koniecznością.

Cechy dobrego adwokata

Profesjonalizm to cecha, która powinna wyróżniać prawnika, który będzie godny naszego zaufania. Tak jak wspomnieliśmy – zaangażowanie to także bardzo pożądana cecha, która pomaga w współpracy między Klientem, a adwokatem. Adwokat porusza się w meandrach prawa, ale nie powinien on być schematyczny. Każda sprawa, która jest przez prawnika prowadzona jest inna, więc podejście do niej też powinno być indywidualne. Jest to bardzo ważne bo nie dość, że każda sprawa jest inna to także każdy człowiek jest inny i trzeba to wziąć pod uwagę. Cecha, która jest niezbędna u dobrego adwokata to uczciwość. Jest to sprawa aż tak oczywista, że ciężko nawet znaleźć argument na tą cechę. Oczywiście wszystkie powyższe cechy znajdą Państwo u adwokat Sylwii Tokarzewskiej-Cybulko z Białegostoku. Jest to prawnik, której można zaufać. Jak sama nazwa wskazuje – z adwokatem się współpracuje. Musi być pewne połączenie, aby taka współpraca przebiegała dobrze i w odpowiedniej atmosferze mimo tego, że najczęściej przychodzimy do prawnika w niezbyt przyjemnej sprawie. Jak poznać, że prawnik ma duże doświadczenie i wiedzę potrzebną do prowadzenia spraw z różnych zakresów prawa? Oczywiście nie ma jednej odpowiedzi, ale dobrym sposobem jest sprawdzenie czy dany prawnik z Kancelarii Adwokackiej pisze na przykład bloga i w taki sposób dzieli się swoją wiedzą. Zaryzykujemy stwierdzeniem, że w Białymstoku jesteśmy najbardziej obszerną bazą wiedzy na temat prawa.

Czy warto jest nawiązać współpracę z adwokatem?

Każda sprawa sądowa jest inna. Tylko doświadczony prawnik może odnaleźć się w tak ogromnym zakresie wiedzy jaki jest prawo. Dodatkowym plusem jest to, że prawnik podchodzi do każdej sprawy z profesjonalizmem i nie ma osobistego stosunku do sprawy dzięki temu nie targają nim emocje.

Doświadczenie, uczciwość, profesjonalizm, indywidualne podejście oraz zaangażowanie. To te cechy, które znajdziecie u adwokat Sylwii Tokarzewskiej Cybulko z swojej Białostockiej Kancelarii Adwokackiej. Zapraszamy serdecznie do kontaktu osoby z Białegostoku i nie tylko. Nie tylko dlatego, że współpracę możemy nawiązać na miejscu w Białymstoku oraz w sposób zdalny. Pozwala to na współpracę niezależnie od pandemii oraz geografii. Zapraszamy do Kancelarii Adwokackiej Adwokat Sylwii Tokarzewskiej-Cybulko.